محل تبلیغات شما

موزیک پلیر اکولایزر چیست ؟

موزیک پلیر اکولایزر این روزا خیلی طرفدار پیدا کرده و تمامی خواننده ها و پیج های موزیک برای معرفی آهنگ های جدیدشون از اکولایزر استفاده میکنند. به طور کلی به ویدیو هایی که نوار موجود در ویدیو با آهنگ حرکت میکنه موزیک پلیر اکولایزر میگن که طرح های خیلی زیادی هم از این موزیک پلیر های اکولایزر ساخته شده و وجود داره.

آموزش ساخت موزیک پلیر اکولایزر در طرح های مختلف

تو اینترنت که میگشتم سایت های زیادی رو پیدا کردم که آموزش ساخت موزیک پلیر اکولایزر گذاشتن و از تعدادی از این سایت ها خرید کردم ولی چیزی که فهمیدم این بود که برای اولین بار به زبان فارسی این سایت یکتاکالا بوده که آموزش ساخت موزیک پلیر اکولایزر رو ساخته و تا الان که دارم این مقاله رو برای شما مینویسم 6 دوره رو در سایتش منتشر کرده. اولین و محبوب ترین دوره آموزش ساخت موزیک پلیر اکولایزر هم که منتشر کردن این دوره هست که در زیر لینکش رو گذاشتم.

آموزش ساخت موزیک پلیر اکولایزر به سبک رادیو جوان - برای اولین بار در ایران

خرید موزیک پلیر های اکولایزر در طرح های مختلف

یکی از چیز های جالبی که در سایت یکتاکالا دیدم این بود که طرح های مختلف موزیک پلیر اکولایزر رو هم برای فروش گذاشتن اونم با قیمت های باورنکردنی مثل 25 هزار تومان در صورتی که اگه بخواید به طراحان سفارش ساخت موزیک پلیر اکولایزر بدید باید یه چیزی حدود 200 هزار برای هر موزیک پلیر هزینه کنید اما با خرید موزیک پلیر های آماده اکولایزر از سایت یکتاکالا میتونید بصورت نامحدود از این فایل های اکولایزر برای موزیک هاتون استفاده کنید و از همه مهمتر خودتون طراحی کنید و به کسب درآمد برسید.

برای خرید موزیک پلیر های اکولایزر در سبک های مختلف به لینک زیر برید.

خرید و دانلود موزیک پلیر های اکولایزر در سبک های مختلف

دوره آنلاین آموزش مقدماتی تا پیشرفته فتوشاپ

آموزش ساخت آهنگ و ویدیو با افکت نرم افزاری جذاب (مشابه برنامه رادیو جوان)

آموزش ساخت موزیک پلیر اکولایزر در طرح های مختلف

های ,اکولایزر ,موزیک ,پلیر ,ساخت ,رو ,موزیک پلیر ,پلیر اکولایزر ,ساخت موزیک ,آموزش ساخت ,پلیر های

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کاغذ ستاره البرز